Obsługa prawna spółek

adwokat dla firm - GdańskEfektywna obsługa prawna spółek wymaga doskonałej znajomości zagadnień z zakresu Prawa Spółek Handlowych oraz Prawa Gospodarczego. Jednocześnie adwokat dla firm powinien się wyróżniać bogatym doświadczeniem, na bazie którego może świadczyć usługi związane z formalną obsługą firmy oraz usługi doradcze.

Klientów z terenu miasta Gdańsk zainteresowanych nawiązaniem współpracy ze sprawdzonym adwokatem dla firm zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszej Kancelarii. Zapewniamy Państwu kompleksową i rzetelną obsługę prawną spółek niezależnie od formy prawnej prowadzonej działalności. Pozostajemy do Państwa dyspozycji na każdym etapie prowadzenia firmy, oferując obsługę formalną, pomoc i doradztwo.

Adwokat dla firm – Gdańsk

Jako doświadczona Kancelaria Radców Prawnych prowadzimy kompleksową obsługę prawną spółek prawa handlowego. Nasza oferta obejmuje obsługę na każdym etapie prowadzenia działalności – począwszy od założeniu spółki, skończywszy na reprezentowaniu spółki w postępowaniu upadłościowym oraz obsłudze procesu planowanej likwidacji spółki.

Obsługa prawna – zakres świadczonych usług:

  • doradztwo w zakresie wyboru optymalnej struktury pod konkretną działalność,
  • sporządzenie umów,
  • sporządzenie statutów spółek,
  • pomoc w uzyskaniu postanowienia Sądu o wpisie do rejestru przedsiębiorców.

Ponadto doradzamy Naszym Klientom w zakresie bieżących spraw korporacyjnych, przygotowujemy projekty zmian umów spółek, dokumentację związaną ze zgromadzeniami wspólników, uchwały zarządu, oraz akty wewnętrzne regulujące funkcjonowanie organów spółek. Posiadamy również doświadczenie w reprezentowaniu spółek w postępowaniach przed sądami gospodarczymi w zakresie prawa gospodarczego.

Doradztwo prawne – zakres świadczonych usług:

  • doradztwo prawne w zakresie umów krajowych,
  • przy sporządzaniu projektów,
  • przy negocjowaniu umów, w tym umów gospodarczych, ogólnych warunków umów, umów zawieranych z udziałem konsumentów itp.

Obsługa prawna spółek – Gdańsk 

Decyzja o podjęciu współpracy w zakresie obsługi prawnej spółki nie jest łatwa. Kluczem do dobrej i efektywnej współpracy jest nie tylko wiedza i doświadczenie adwokata lub radcy prawnego, ale przede wszystkim zrozumienie pomiędzy nim a Klientem. Dlatego wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców zachęcamy do niezobowiązującego spotkania z naszym Przedstawicielem. To doskonała okazja, żeby poznać nas bliżej i przekonać się, czy nadajemy na tych samych falach.  Zapraszamy do siedziby Kancelarii w Żukowie i Oddziału w Gdańsku.