Sprawy rozwodowe

rozwody GdańskSprawy rozwodowe należą do spraw z zakresu prawa rodzinnego. Są to na ogół sprawy trudne i bardzo złożone, którym towarzyszą silne emocje. To wszystko sprawia, iż małżonkowie, którzy decydują się na rozwód bardzo często zmuszeni są do skorzystania z profesjonalnej pomocy. Udzielić jej może adwokat. W naszym zespole radcowsko-adwokackim sprawy rozwodowe powierzamy wykwalifikowanym i doświadczonym specjalistom prawa rodzinnego.

Klientów planujących rozwód – z orzeczeniem o winie współmałżonka lub bez – zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy. Rozwody nie są łatwe, a bez odpowiedniej wiedzy z zakresu prawa stają się jeszcze trudniejsze.

Rozwody – Gdańsk

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów Kancelaria Radców Prawnych FIDEO zapewnia kompleksową obsługę spraw rozwodowych i postępowań powiązanych. Nasz Adwokat zajmie się obsługą prawną:

  • spraw rozwodowych: rozwód z orzeczeniem o winie, rozwód bez orzeczenia o winie, rozwód międzynarodowy,
  • spraw o separację,
  • spraw o unieważnienie małżeństwa.

Jednocześnie doradzamy naszym Klientom we wszystkich kwestiach prawnych i formalnych wynikających z ustania instytucji małżeństwa. Pomagamy uregulować stosunki majątkowe (podział majątku, zasądzenie alimentów na rzecz współmałżonka) oraz kwestie sprawowania opieki nad małoletnimi dziećmi (kwestie zamieszkania dzieci, kwestie widzeń z drugim rodzicem, kwestie związane z alimentami oraz utrzymywaniem małoletnich dzieci). Doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania, jednocześnie wskazując niezbędne do podjęcia kroki prawne. Pomagamy w przygotowaniu stosownych wniosków, zebraniu dowodów, dopełnieniu wszelkich formalności.

Rozwody – Kompleksowa obsługa prawna i doradztwo

Nasza Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi spraw rozwodowych na każdym etapie ich prowadzenia – w postępowaniu przedsądowym i postępowaniu sądowym, w postępowaniu mediacyjnym, a także polubownym. W zależności do relacji między dotychczasowymi małżonkami wskazujemy najbardziej korzystną ścieżkę postępowania, jednocześnie podejmując niezbędne do stwierdzenia rozwodu kroki prawne. Nasz adwokat reprezentuje Klientów przed sądem rodzinnym w postępowaniach rozwodowych oraz postępowaniach powiązanych tym samym prowadząc do definitywnego zamknięcia sprawy na każdej płaszczyźnie – stosunków osobistych, majątkowych oraz kwestii opiekuńczych nad małoletnimi dziećmi.

Klientów poszukujących profesjonalnej pomocy prawnej zachęcamy do kontaktu. Nasza Kancelaria mieści się w Żukowie. Prowadzimy również prężnie działający Oddział Gdańsk, gdzie możecie Państwo uzyskać pomoc na każdym etapie trwającego postępowania.